Trump nem engedi, hogy szigorúbban szabályozza a károsanyag-kibocsátást Kalifornia
Az amerikai kormány megvonja az államtól a szövetségi engedélyt arra, hogy önállóan határozza meg a kipufogógáz-kibocsátási szabályokat.
Az amerikai kormány megvonja az államtól a szövetségi engedélyt arra, hogy önállóan határozza meg a kipufogógáz-kibocsátási szabályokat.
Nem okozott meglepetést az amerikai szervezet.
Robert O'Brient nevezte ki Donald Trump nemzetbiztonsági tanácsadójának, ő eddig a negyedik ezen a poszton mióta az amerikai elnök hivatalba lépett.
A képviselőházi bizottság elnöke sokkolónak és veszélyesnek minősítette, hogy Trump élt a mentességre vonatkozó kitétellel.
1991, vagyis az Öbölháború óta nem látott mértékben ugrott meg az olaj ára a szaúdi olajlétesítmények elleni hétvégi dróntámadást követően. Donald Trump amerikai elnök üzenetéből pedig az látszik: ez messze nem a krízishelyzet vége.
Donald Trump beleszállt az energiatakarékos izzókba, mondván, azok fénye miatt tűnik sokszor narancssárgának. A szakemberek szerint viszont egészen más áll(hat) a háttérben.
Egy volt évfolyamtársa állítólag látta letolt nadrággal az egyetemen a zaklatással vádolt tavaly megválasztott főbírót.
Donald Trump egy kölcsönös védelmi szerződés lehetőségéről egyeztetett Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnökkel - közölte maga az amerikai elnök szombaton.
Másfél hónappal az első hírszerzési információk után az amerikai elnök is elárulta, hogy megölték Hamza bin Ladent.
Az amerikai elnök eleve feleslegesnek tartja az új típusú izzókat.
Az amerikai elnök két héttel elhalasztja a kínai termékekre kivetett büntetővámok bevezetését.
Idén is lélekharangok megkondítása közben sorolták fel a terrortámadás halálos áldozatainak neveit.
Amióta az USA büntetővámokkal sújtotta őket, a kínaiak nem az amerikai farmerektől veszik a szóját és a gabonát. Nagy csapás ez az amerikai farmereknek, akik ráadásul a rendkívüli időjárással is küszködnek. De ki a hibás?
A mentálisan labilis, ezért kockázatosnak ítélt emberek mindennapjainak fokozott megfigyelésével csökkentené a lövöldözések kialakulásának esélyét az amerikai kormányzat. Okostelefonokkal és okosórákkal monitoroznák folyamatosan az érintetteket.
Az erőteljes robbanás helyi idő szerint szerda hajnalban, a 2001. szeptember 11-i terrortámadás évfordulóján következett be.
Szerinte az Egyesült Államoknak példát kellene mutatnia a környezetvédelemben, de az ország egy más irányt választott.
Soros a The Wall Street Journal napilapnak mondta el, mi a véleménye Donald Trump Kínát, azon belül a Huaweit korlátozó lépéseiről.
Donald Trump többször is arról beszélt, hogy a Dorian hurrikán az amerikai Alabama államot is elérheti. Bemutatott egy bizonyítéknak szánt grafikont is, ám a tudomány mai állását így sem tudta megváltoztatni.